TALSA MIX165

 

Miešačka TALSA MIX95 s kapacitou 20-120kg mäsa

Viac detailov ...

Cenové informácie na požiadanie

+421 905617404

Univerzálne miešačky TALSA sú určené k miešaniu mäsa a mäsových zmesí, v menších a stredných prevádzkach. Stroj je v celonerezovom prevedení, vybavený patentovaným typom miešadla, kedy jedno rameno tlačí miešanú masu nadol a druhé súčasne dopravuje dielo zospodu na povrch.

Vďaka tomu je čas potrebný na premiešanie  polovičný, čo má priaznivý vplyv na kvalitu a premiešania diela bez roztláčania mozaiky o stenu miešacej nádoby. Miešacie rameno je vyklápacie s pneumatickým pružením.

Miešací bubon je preklápateľný pre jednoduché vyprázdnovanie a čistenie. Stroj je aj v prevedení s dvomi motormy s nezávislým pohonom misy a miešadla. Výkonný elektrický motor spolu s tvarom lopatiek zabezpečuje dokonalé spracovanie menších dávok ako aj prácu s plne naloženým miešacím bubnom.

 

Prevedenie P (professional): Motorizovaná misa, dopredu/reverzne rotujúca misa a miešadlá umožnujú mišať obomi smermi, čo skracuje čas miešania a mieša efektívnejšie aj s malým objemom diela.

Prevedenie PV (professional, variable speed): Stroj je vybavený plynulou reguláciou otáčok miešacích ramien.

Miešací bubon je vybavený priehľadným akrylátovým vekom. Masívna základňa stroja s dvomi pevnými a dvomi otočnými kolesami.

 

Mohlo by vás zaujímať

Copyright © 2004-2020 1pqs.sk All rights reserved.