BACKsaver NT Buggy tipper

1518431612_BSNT1.jpg

Vyklápač štadnardných DIN9797 200-300l vozíkov.

Viac detailov ...

Cenové informácie na požiadanie

+421 905617404

Zariadenie NT sa používa na zdvíhanie a manipuláciu s vozíkom na vyprázdnenie vo výške pracovného stola. Bez manuálneho zdvíhania, zohýbania sa je nebespečenstvo bolesti chrbta a zranenia zredukované na minimum.

backsavery su jednoduché, ľahko ovládateľné stroje pre zefektívnenie výroby a zníženie rizika zranenia. Ovládanie na oboch stranách zariadenia umožnuje manipuláciu nezávisle na polohu zariadenia bez potreby chodenia navyše a obchádzanie zariadenia.

Zariadenie je poháňané dobíjateľnými batériami takže jeho pohyb nie je obmedzený napájacím káblom ani zdrojom energie. Batéria pracuje v chlade a na cez noc môže byť napojená na nabíjačku. Pri plnom nabití zvládne zariadenie previezť až 30 ton hmoty do vybitia.

Tak ako ostatné backsavery, pracuje zariadenie pomocou hydraulického piestu a používa gravitáciu na spúštanie vozíka, čím znižuje riziko poranenia pohyblivými častami. Pre ešte väčšiu bespečnosť zariadenie vydáva zvukový signál varujúci pracovníkov pred spúštaním vozíka.

Backsavery sú vyvinuté špeciálne pre potravinárstvo. Celonerezová konštrukcia umožnuje jednoduché čistenie aj vysokotlakovým čističom(vapkou).

Zariadenie je upraviteľné pre použitie iných vozikov ako DIN9797.

Mohlo by vás zaujímať

Copyright © 2004-2022 1pqs.sk All rights reserved.