BACksaver STD štandard

 

Vyklápač veľkých plastových nádob a krabíc

Viac detailov ...

Cenové informácie na požiadanie

+421 905617404

Zariadenie STD sa používa na zdvíhanie a manipuláciu s vozíkom na vyprázdnenie vo výške pracovného stola. Stroj je možné upraviť na preklápanie bubnov miešačky. Bez manuálneho zdvíhania, zohýbania sa je nebespečenstvo bolesti chrbta a zranenia zredukované na minimum.

backsavery su jednoduché, ľahko ovládateľné stroje pre zefektívnenie výroby a zníženie rizika zranenia. Ovládanie na oboch stranách zariadenia umožnuje manipuláciu nezávisle na polohu zariadenia bez potreby chodenia navyše a obchádzanie zariadenia.

Zariadenie je poháňané dobíjateľnými batériami takže jeho pohyb nie je obmedzený napájacím káblom ani zdrojom energie. Batéria pracuje v chlade a na cez noc môže byť napojená na nabíjačku. Pri plnom nabití zvládne zariadenie previezť až 30 ton hmoty do vybitia.

Typ STD disponuje heavy-duty zaistiteľnými kolesami pre vyššiu stabilitu. Tak ako ostatné backsavery, pracuje zariadenie pomocou hydraulického piestu a používa gravitáciu na spúštanie vozíka, čím znižuje riziko poranenia pohyblivými častami. Pre ešte väčšiu bespečnosť zariadenie vydáva zvukový signál varujúci pracovníkov pred spúštaním vozíka.

Backsavery sú vyvinuté špeciálne pre potravinárstvo. Celonerezová konštrukcia umožnuje jednoduché čistenie aj vysokotlakovým čističom(vapkou).

Mohlo by vás zaujímať

Copyright © 2004-2021 1pqs.sk All rights reserved.