BACKsaver BR wide bin tipper

 

Široký stroj navrhnutý na manipuláciu s veľkými plastovými nádobami.

Viac detailov ...

Cenové informácie na požiadanie

+421 905617404

Zariadenie BR sa používa na zdvíhanie a manipuláciu so širokými plastovými vaňami, paletovými nádobami a daľšími veľkými nádobami. Na rozdiel od typu STD je širší a celkovo väčší pohyblivý stroj. Bez manuálneho zdvíhania, zohýbania sa je nebespečenstvo bolesti chrbta a zranenia zredukované na minimum.

backsavery su jednoduché, ľahko ovládateľné stroje pre zefektívnenie výroby a zníženie rizika zranenia. Ovládanie na oboch stranách zariadenia umožnuje manipuláciu nezávisle na polohu zariadenia bez potreby chodenia navyše a obchádzanie zariadenia.

Zariadenie je poháňané dobíjateľnými batériami takže jeho pohyb nie je obmedzený napájacím káblom ani zdrojom energie. Batéria pracuje v chlade a na cez noc môže byť napojená na nabíjačku. Pri plnom nabití zvládne zariadenie previezť až 30 ton hmoty do vybitia.

Typ BR disponuje heavy-duty zaistiteľnými kolesami pre vyššiu stabilitu. Voliteľne môže byť stroj upravený, aby dvíhal nádoby až do 110° uhla bez straty stability. Tak ako ostatné backsavery, pracuje zariadenie pomocou hydraulického piestu a používa gravitáciu na spúštanie vozíka, čím znižuje riziko poranenia pohyblivými častami. Pre ešte väčšiu bespečnosť zariadenie vydáva zvukový signál varujúci pracovníkov pred spúštaním vozíka.

Backsavery sú vyvinuté špeciálne pre potravinárstvo. Celonerezová konštrukcia umožnuje jednoduché čistenie aj vysokotlakovým čističom(vapkou).

Mohlo by vás zaujímať

Copyright © 2004-2021 1pqs.sk All rights reserved.