CLIPTECHNIK CDC-A séria

1524054414_CDC800A.jpg

Plne automatická dvojklipsovačka série CDC-A kombinuje spoľahlivosť, efektivitu a výkon.

Viac detailov ...

Cenové informácie na požiadanie

+421 905617404

Séria CDC-A je elektronicky a mechanicky plne kompatibilná so všetkými komerčne vyrábanými narážkami vďaka prispôsobiteľnej výške ľahko ovládateľného podstavca. Uzatvára umelé, prírodné a kolagénne obaly kalibru 25-120mm, podľa hrúbky zvoleného materiálu. CDC-A vyrobí jendotlivé výrobky, reťazové výrobky, štangle alebo polo-prstence v rýchlosti 70 porcii za minútu. Ideálne pre stredne veľké výroby či veľké výrobné závody.

Všetky stroje zo série CDC-A môžu využívať úväzky "Perfex-detect belt", ktoré sú na rozdiel od bežných úväzkov zachytené detektormi kovov a zvyšujú tak bespečnosť a hygienickosť vašich výrobkov.Vysoko-kvalitná oceľová konštrukcia spojená s platovými časťami zabespečuje vysokú životnosť. Čistenie zariadenia je rýchle a jednoduché vďaka chrómovo-niklovo-oceľovému povrchu.

Ľahké ovládanie bez dotykového displeja umožnuje meniť parametre výroby v rozsahu niekoľkých sekúnd. Ovládanie klasickými otočnými spínačmi znížuje šancu poškodenia a následnej drahej opravy a zároveň pracovníkom uľahčuje obsluhu.

Mohlo by vás zaujímať

Copyright © 2004-2022 1pqs.sk All rights reserved.