Besser Smart

 

Polo-automatická/automatická bezkomorová vákuová balička. Zváracia čeľusť: 330mm

Viac detailov ...

Cenové informácie na požiadanie

+421 905617404

Ak musíte pracovať v stiesnených podmienkach a potrebujete profesionálne vákuové balenie, bezkomorové nerezové baličky Besser sú ideálnym riešením. Umožňujú vám zatvárať iba profilované sáčky so šírkou 300-500mm, čo je ideálne pre malé a stredne veľké potravinárske  výrobne.

V bezkomorových baličkách je možné baliť do vákuovej rolky("rukávu") až do dĺžky 6m. Dĺžku sáčku si upravíte sami a zvaríte koniec "rukávu" bez odsatia vzduchu, odrežete potrebnú dĺžku a druhý koniec odsajete a zvaríte. Tento spôsob vám ušetrí zbytočne vyhodený materiál a potrebu rôznych veľkostí sáčkov na sklade.

Pri baličkách s funkciou Polo-automat/Automat (Smart, Mini, Midi, Maxi) je možné nastaviť 3 režimy: Iba vákuum (do vákuových nádob), Automat, Polo-automat.

Keď je balička nastavená na Automat, nie je možné manuálne vypnúť vákuovanie pospustení cyklu.

Keď je balička nastavená na Polo-automat, je možné cyklus manuálne zastaviť. Ak baličku nezastavíte, bude pokračovať v cykle, kým ju teplotné čidlo nevypne.

Okrem modelu Maxi sú všetky zariadenia vybavené samo-lubrikačnou pumpou, ktorá nepotrebuje prídavný olej ani údržbu pre stále fungovanie.

Mohlo by vás zaujímať

Copyright © 2004-2019 1pqs.sk All rights reserved.