séria S

1471433915_se-S.2.jpg

Vysoko kvalitný nerezový prístroj na sterilizáciu pitnej a výrobnej vody

Viac detailov ...

Cenové informácie na požiadanie

+421 905617404

Pokiaľ je nutné nepretržité sterilizovanie pitnej a výrobnej vody, vody v rybníku pre chov rýb alebo bazénu, vyplatí sa používať "sériu S" od STERILSYSTEMS. Jednoduchý princíp činnosti v kombinácii so spoľahlivým a jednoduchým ovládaním zabespečuje najvýššiu mieru istoty v bežnej prevázke, pokiaľ ide o usmrtenie nežiadúcich zárodkov.

UV-C svetlo sa stará o to, aby všetky cenné minerálne látky ostali vo vode a akonáhle nefiguruje žiadna chémia, beží proces sterilizácie bez príchutí aôebo pozostatkov. A samozrejme bez porúch.

UV-C žiariče s chráničmi sú integrované do plášťa tak, aby nemohla vzniknúť stráta tlaku. Riadiaca elektronika a zobrazovacie zariadenie sú umiestnené v ovládacej skrine. Séria-S je primontovaná vonkajším závitom a pokiaľ by došlo k poškodeniu žiariča, rozsvieti sa kontrolka prevádzky.

Prístroje na dezinfekciu vody série-S možu byť integrované jednoducho a s minimálnym zasahovaním do tlakového potrubia. Vysoko výkonné žiariče zaručujú veľmi vysokú životnosť pri nemennom výkone. Výmenu žiaričov môžu vykonávať sami zákazníci bez ďaľších nákladov na údržbu a bez nutnosti uzavretia vody.

Mohlo by vás zaujímať

Copyright © 2004-2023 1pqs.sk All rights reserved.